Březen 2013

31.3.2013

31. března 2013 v 12:03 | Andee |  Food + diary
Ahojky,

tak jak to tu tak vidím, včera se nedařilo skoro nikomu... a dnes se bojím, že to bude podobné... nebojte, to se napraví, pro jistotu na konci tohohle článku najdete několik thinspirací abyste věděly, proč to sebeovládání :-)
Tablet jsme nakonec nekoupili (psala jsem o tom ve článku se včerejším datem) ale jen proto, že ho vyprodali - v pondělí prý ale dostanou další tak zas pojedeme :-D hrůza, denně v krámě...
Nejradši bych si nadělila své specifické Velikonoce v podobě barvičky na vlasy, tabletek vitamínu B, chromu a Psyllia, nějaké musli sušenky a možná i nějaké tričko v akci, ale jsem bez peněz a moje nemožná rodina argument, že ušetřila za Velikonoční sladkosti neuznala, protože to "zbytečný blbý zrní" je prej drahý jak blázen tak se to vyvažuje :-D
Jejich nedostatek ochoty a podpory se projevil i tím, že pro mě odmítli udělat dietnější formu nádivky. Jediné, co jsem mohla udělat tudíž bylo, že jsem půlku uzenýho masa co bylo v ledničce vyházela do koše a zbytek dala na menší talířek - ještě se budu muset nějak zbavit těch bílých rohlíků a hlídat aby tam dali jako máslo moji Floru light a pak si snad budu moct trochu vzít... no, nakonec jsem tu jejich neuhlídala tak jsem si svojí udělala sama :-)
Konkrétní recept dávat nemůžu, dělala jsem ji něco ve stylu co dům dal aneb "Pejsek a kočička vařili dort", ale napíšu suroviny, pak mrkněte na nějaký normální návod a podle toho si odvoďte množství těch nezbytných věcí a nějak upravte podle požadovaného počtu porcí :-)
tmavý toust, vejce, odtučněné mléko, Flora light na vymazaní a strouhanka na vysypání pekáče (nedo do čeho to dáte), kuřecí maso, mrkev, česnek, (trojúhelníčkový sýr, trochu salámu - nevybylo mi totiž dostatek kuřete ale chutná to s tím skvěle) a nějaký bylinky (já teda kopřivy venku neobjevila :-D)
Na kalorie si netroufám tipovat, ale vyšlo mi to tak na dvě porce tak to snad žádná bomba nebude :-D

12:00- nádivka
14:40- jablko
18:00 - celozrnný rohlík, mandarinka
20:30 - toust se sýrem, Jogobella light, mandarinka
Pití: 0,5 l malinového zeleného čaje, 2x 0,5 l broskvového zeleného čaje
Pohyb: 2x5 min švihadlo, cvičení

Jinak když jsem se ráno vzbudila, váha ukazovala 50,4 a máma říkala, že jsem tak odporně vyzáblá že se na to nedá koukat a nejspíš mě donutí sníst buď tu omáčku, nebo tu jejich nádivku, nebo polívku nebo všechno dohromady nebo já nevím co :-D já si vyzáblá nepřijdu, ale trošku rozdíl vidím, zvlášť proto, že mám na sobě šíleně upnuté tričko :-D
Napište, jak jste dnešek zvládly vy ;-)

21:49: přejmenovala jsem článek, Velikonoce ještě nezkončily a zítra to možná bude těžší než dnes tak ať je ta rekapitulace pěkně od A do Z :-D
Večer byl příšernej - nejen co do jídla, ačkoli se přesně ukázalo, jak by moje večery denně probíhaly, kdybych nechodila běhat, což kvůli zhoršené nemoci nesmím :-D
Teď koukám na Superstary a vztekám se nad postavou Terezy Manzákové (která je podle mě perfektní a podle matky vyzáblá) a kterou jsem si pro sebe, stejně jako minulý týden vyhozenou Natálku Kubištovou, z níž jsem udělala Alici Cullen překřtila na Ninu Dobrev - ta podoba tam trochu je a aspoň budu vědět, o kom je řeč, protože těch Superstarů už je tolik, že v tom má člověk bordel - řekněte, kdo zvládne vyjmenovat finalisty například... druhé řady?? :-D
V noci bych ráda předělávala design ale zaručit to nemůžu - tak abyste se potom nedivili - apríl ještě není, takže by to byl jen planý slib :-D

Co bude potom??

30. března 2013 v 18:00 | Andee |  Diary
Ahojky,
tak se přiznejte, kdopak četl tu moji dlouhatanánskou litánii zahrnující další část mé minulosti, spoustu keců a frází a řečnických otázek?
Mám už za sebou část dnešního aktivity plánu a trochu jsem u něj přemýšlela o tomhle blogu - vlastně jsem nic jiného nedělala :-D
Je vám asi jasné, že nebudu hubnout donekonečna. Aspoň já v to tedy doufám - nejpozději na konci května chci mít svou cílovou váhu a krásné tělo a pak? Šmitec? Sbohem a věneček a rakvička se šlehačkou?!
Jasně, nejspíš sem budu chodit, povzbuzovat, občas se tu vypíšu ze svých pocitů a budu se dělit o své udržování váhy a postavy, ale už to nebude priorita. Otázka tedy je, co dál. Neaktivní nenavštěvovaný blog? Šílená podváha jen abych mohla dál blogovat? Díky, ani jedno nechci.
Protože momentálně nejsem zapřísáhla fanynka žádné kapely, nestane se z mého blogu oltář před kterým se budu sklánět idolu domnělé dokonalosti, kterému je naprosto ukradené, jestli existuji já, můj blog nebo nějaký hloupý článek o tom, jak je úžasný.
Doufám, že jsem tím aspoň někoho potěšila.
Zůstane tedy coby deníček. Jen se na něm nebude jen hubnout.
A od toho tu bude tahle složka. Sem strčím všechno, co zbožňuju, o co se chci podělit a co ke mně prostě patří, od písniček, kosmetiky, receptů, seriálů, knížek po činnosti a místa.
PS: hodlám měnit design tak se nelekněte, až to tu bude vypadat jak po výbuchu - nezbláznila jsem se - zatim ;-)

Dopis pro mě... ode mě

30. března 2013 v 13:14 | Andee |  Diary
Andee,

přemýšlela jsi o tom celou tu dobu, co včera tvoje příšerný tělo lítalo po své 5kilometrové každodenní trase, v krku ti hořela angína, v plicích nedostatek kyslíku a ledový vzduch. Jako vždy, kdy tě neodkladně přepadla potřeba něco napsat se ti hlavou honily útržky, věty, souvětí, pořádně úderná spojení i tklivé fráze.
Vzpomínala jsi na dobu, kdy tohle začalo. Kdy jsi byla z pohledu společnosti normální, tedy průměrná a bez ambicí. Denně chodila s nejlepší kámoškou ven, vztekala se, že ona vypadá líp než ty až jste se kdesi uprostřed listopadu dokopaly běhat.
Když na to teď vzpomínáš a vybavíš si tu kratičkou, ani ne 2 kilometrovou trasu, u níž jste si dělaly 3 pauzy, chce se ti smát. Když si vzpomeneš, jak je ona flákala a hned 2. den se vymlouvala, přistihneš se s opovržením zvedat ty modrozelené oči v sloup. Můžeš si to dovolit, protože ty jsi vytrvala. Tehdy jsi nechápala, proč to zrovna teď vyšlo, když ses pokoušela už tolikrát a vždy dopadla tak jako ona - sekla s tím.
Postupně jsi přidávala a našla v tom opravdové zalíbení, nový koníček, závislost. Ona s tebou chodila jen občas, ale to už ti nevadilo, cítila ses nad ní a ona tě spíš zdržovala, ačkoli zároveň motivovala, protože jsi vždycky chtěla být lepší, než druzí, i kdyby nečestně.
Byla jsi šťastná. Běh tě bavil a ještě sis jím mohla omlouvat své (nejen proti dnešku) časté prohřešky, čokolády, koláče, ledový kafíčka, těstoviny s omáčkami. Netrápilo tě, že jsi nehubla. Stačilo ti to takhle.
Pak přišly Vánoce. Úplně ses na všechno vybodla, přece se na té námraze nezabiješ, že, přece si neodepřeš ty rohlíčky a kokosky, když jsou jen jednou za rok a je to přece TAKOVÁ dobrota!
Na Silvestra sis u balíčku sýrových chipsů dala předsevzetí, že zhubneš. Jako každoročně.
K běhání ses ochotně vrátila po měsíci a udělalo ti až fanatickou radost, žes dokázala okamžitě navázat, kde jsi přestala. Kamarádka se už ani nenamáhala začínat, ale ty ses stejně těšila - když jsi doběhala, šla se s tebou projít a kecaly jste o dietách a všech těch věcech. Tehdy jsi ještě nevěděla, jak se ti tohle téma pomalu zakořeňuje do mozku, den za dnem. Začínalo to nenápadně - všímala sis svého těla, vztekala se u oblékání džín (36) víc než jiné dny, říkala si, jaké by to bylo, kdybys zhubla a konečně se nemusela stydět projevit zájem o toho třeťáka, co se ti líbí.
Po dlouhé době jsi vytáhla váhu a její číslo tě překvapilo. Celkem příjemně, takže sis řekla, že to přece bude snadné - doteď jsi nic nedělala a zhubla. Co teprve když něco dělat budeš?!
Takže jsi něco dělala. Hodiny strávila na internetu a posléze zcela překopala celý svůj život až začal vypadat tak, jako teď. Musíš své psaní zkracovat, kdo by to četl, že, ale s každým slovem teď cítíš, jako by se ta potřeba psát zlepšovala. A to je fajn, proto to přece děláš.
Začala jsi cvičit, ačkoli jsi tím celý život z pohodlnosti opovrhovala, protože to šlo i bez toho. Jen ne do požadovaných tvarů. A ty jsi chtěla. Nejlépe hned, nejlépe ty nejkrásnější. Podřídila jsi celý den, celé myšlení hubnutí. Z mozku udělala kalkulačku. Věděla jsi, že jsi dobrá a že ti to jde, ale chtěla jsi být ještě lepší.
Kamarádku tvoje neměnné žvatlání o tomtéž přestávalo bavit a radši se začala scházet s kluky, které navzdory tvému vzteku celý život nechtěla vyřadit ze života. Od nich se takových řečí nedočkala. Snad je teď spokojená, přeješ si, zatímco ji ztrácíš, ale zároveň si říkáš, jestli jí to není trapný, být tak jednoduchá. Řídit se jen momentálními pocity a nemyslet do budoucna. Nemyslet na to krásný tělo, který by mohla mít, vytrvat s tebou. Ale ani to jí nepřeješ. Nejlepší přece musíš být ty. Tak to má být.
Nejhorší je, že takhle mysleli všichni. Rodiče a jejich automatické ukájení "potřeby" čokolády, upřednosťnování odpočinku před cvičením, neznalost všech hubnoucích zákonů neomylně vytesaných do tvé motivací nadupané mysli. Spolužačky, které ti svým mlsáním znepříjemňovaly každou přestávku. Všichni ti lidé v obchodech, kterým jsi studovala vozíky.
Nelíbilo se ti to, ale připadala sis lepší, nad nima. A když ještě zhubneš, když budeš dokonalá, budeš ještě víc. Budou tě obdivovat, budou ti plnit co ti na očích vidí a na čistě pomněnkovém nebi se rozzáří duha a světem zavládne mír. Nebo to tak nebude? Ale jaký to pak má smysl?! Má to vůbec cenu? Jenže co bys vlastně dělala, kdyby se tvůj svět netočil kolem hubnutí? Vážně tě tolik překvapuje, jak dlouho nad tou otázkou musíš přemýšlet než si dovolíš přiznat, že tě vůbec nic nenapadá?
Ani teď, když to teď píšeš nevíš, k čemu to vede. Světu totiž bude úplně ukradené, jestli máš na zadku celulitidu nebo trochu tuku na břiše. Kolem tebe se totiž netočí. Otočí se za tebou pár kluků, ale bude to proto, aby tě udělali šťastnou následující měsíce plné vášnivě afektované lásky amerických seriálů, kde se tohle hubeným kráskám děje? Svět nežije v seriálu. A ty bohužel nežiješ ani v Americe.
Tak co tedy platí?
To zjistíš, až budeš štíhlá.
Pokud se do té doby nezblázníš.


30.3.2013

30. března 2013 v 11:50 | Andee |  Food + diary
Ahojky,

tak jsem si pořád nezvykla na rok 2013 a do nadpisu málem napsala 12!! Nejspíš mi ten tehdejší peroxid co jsem si patlala na vlasy zalezl až do mozku, či co :-D
No, to není na dnešku to nejpitomnější, spíš nadneseně úsměvné :-)
Dnešek se dá rozdělit do dvou částí - ta nejpitomnější ale naprosto předpokládaná a perfektní ale nejistá jako to hloupý počasí za oknama - ještě jsem tam nebyla, ale když mrknete z okna, vážně byste věřili, že včera bylo někde i 10 cm sněhu?!

Blbá část: včera jsem po tom příšerném běhání zakončeném sprintem do kopce - nikdy bych nevěřila že ho zvládnu a hned po něm se nezklátím pod nejbližší jedoucí auto - padla a už se navzdory několika budíkům nedokázala vzbudit ke cvičení které jsem nemohla dohnat ráno protože se v kuchyni ochomýtala babička která si usmyslela, že musí z poslední poloviny listového těsta a MÝCH jablek udělat štrůdl a protože ho už měla rozdělaný, nezmohla jsem nic lepšího, než že jsem tu tunu moučky kterou tam chtěla nacpat nahradila umělým sladidlem - beztak si víc než 2 tenké plátky nevezmu - a večer zas pomažu běhat :-/

Dobrá část: jednak váha nestoupla a opět se bohužel udržuje na stejném čísle, jednak babi slíbila, že mi koupí tablet, objevený v jakési neuvěřitelné akci - a já se samozřejmě nebráním, naopak, ačkoli znám vážnost jejích slibů - určitě si je podmíní milionem nemožných věcí jako například tím hloupým jídlem a bude argumentovat, že jsem stejně chtěla udělat na Velikonoce pauzu (chtěla, ale to by znamenalo dnešní a úterní hladovku a to už je stejně nemožné). každopádně, pokud ho jakýmsi zázrakem, komplotem a díky osobnímu dietnímu krachu (nebo ještě lépe bez něj ale zato se spoustou scén) získám, budu s vámi moct být častěji a to i ve škole kde vás potřebuju nejvíc - určitě jsme vám už říkala o vztahu mých hubených spolužaček k jídlu resp. sladkostem že?? :-)

9:30 - jablečný koktejl
11:45 - cca 5 lžic těstovin s nivou (naštěstí těstoviny docházely tak jsem se nemusela hádat o porci) , 2 plátky štrůdlu
19:00 - celozrnný rohlík, jablko
Pití: 0,25 l CC zero, 0,25 l kafe, 0,5 l vody s citronem
Aktivity: 2x5 min. skákání přes švihadlo, nákup, cvičeníSladké x správné?? Existuje!

29. března 2013 v 20:54 | Andee |  Vaření

Recept na "Minutový muffin" v CČ:

Mé kuchařské experimenty :-)

29. března 2013 v 12:12 | Andee |  Vaření
Ahojky děvčata,

všechny fanynky Upířích deníků na dnešek jistě nemohly dospat - a pro mě to znamená papat něco zdravě speciálního a dobroučkého (nebojte, večer mažu běhat) takže jsem se pohrabala na netu a objevila recept na zdravější palačinky :-)
Změna je v tom, že místo celého vejce se dělá jen z bílku a mouky se dává jen nezbytné minimum aby těsto nemělo konzistenci koktejlu - zbytek se nahradí vločkami - v mém případě musli se semínky :-) a samozřejmě odtučněné mléko :-)
Jako náplň jsem si udělala trochu bílého jogurtu, nastrouhané jablíčko a oslazené umělým sladidlem kterým to případně můžete i posypat až je zamotáte - pokud budou držet :-D
Smažit na oleji se bohužel musí ale já ho tam dala vážně jen kapičku - takže jsem udělala pro úspěch maximum :-)
Babi je označila za takový to divný jídlo co se jí v sektách ale podporuje mě v nich - právě je smaží zatímco píšu :-D
Možná sem dám foto až přestanou připomínat trhanec :-D Zatím jsem to ochutnávala a je to celkem dobrý :-D

29.3.2013

29. března 2013 v 10:18 | Andee |  Food + diary
Zdravím, děvčátka,

tak jsem o ampuli krve lehčí - na váze se to bohužel neprojevilo, kontrolovala jsem a zůstala na současném stavu ačkoli jsem se včera nijak necpala - ale pila jsem hodně vody, takže doufám, že to je spíš tím :-)
Odběry krve nesnáším. Ne, že bych se bála bolesti (celou dobu jsem úspěšně hleděla z okna a sugestivně myslela na určité pasáže ze své oblíbené krvelačné literatury ;-) ) ale děsí mě ty nekonečný přípravy a pohled na jehly - feťák ani zdravotník bych vážně být nemohla :-)

9:30 : malé jablko, Jogobella musli (švestka a datle), kaiserka s debrecínkou, mandarinka
13:00: 2 dietní palačinky (viz http://andee-perfect.blog.cz/1303/me-kucharske-experimenty#komentare)
17:30: 2 mandarinky, 2 tousty se sýrem
Mimo: 0,1 dl Bayleis (likér), ochutnávka sýru a salámu, 5 Skittlesek :-(
Pohyb: běh - schody (jako obvykle jsem nestíhala, vstávat na krev o prázdninách je zabijačka) 2x8 pater, 2,5 km cesta pěšky z polikliniky, pěšky do i z Tesca (2x1,5km)

Obvoďačka je nemocná, bude tam až v úterý - pokusím se to do té doby ještě zhoršit :-D Včera v noci jsem měla šílenou chuť na ovesné sušenky - nemá tu někdo hooooodně nízkokalorický recept s co nejméně surovinami??

Edit 14:00: Děvčata, taky byste řekly, že když půjdete pěšky tři kilometry, musíte zákonitě zhubnout?? Já si to myslela taky - ale to by v krámě nesměli dávat ochutnávat všechny ty dobroučký věci co jsem napsala do kolonky "Mimo" :-( Zvlášť ten likér byla ňamka, měla jsem 0,5 dl karamelovýho a 0,5 dl oříškovýho a doteď nevím, kterej byl lepší :-D Moc si to ale nevyčítám, na Velikonoce jsem si stejně chtěla dát pauzu a zas tak moc zlý abych pak musela držet tu slibovanou hladovku to vzhledem k plánům nebylo :-D

Edit 17:30: Ach ta má zatracená závislost na jídle u seriálů!!!!!! K už tak narvanému množství kalorií mě naprosto zbytečně - neměla jsem vyložený hlad - přinutila sníst 2 tousty se sýrem, 2 mandarinky a pak si dorvat přeplněný žaludek -aspoň že tak- zbytkem Poděbradky prolinie!!
Přeplněný žaludek... pitomej pocit. Nezvyklej. Mám hroznej pocit viny ačkoli jsem neměla čokoládu ani jiný svinstvo. Přijde mi to nepatřičný. Hříšný. Nejradši bych okamžitě nandala tenisky a šla běhat ale přijdu si tak tlustá že budu čekat než se setmí. Můj mozek přepl do režimu "pesimistická kalkulačka kalorií" a mám pocit, že všechno, co jsem dneska sežrala mělo nejmíň 1500 kalorií kdežto všechen ten pohyb nespálil vůbec nic protože mi u něj nehořely plíce , nelil ze mě pot proudem a nepletly se mi nohy únavou. A když to tak píšu, přijdu si jako největší anorektička na planetě ačkoli jí být nechci. Nejradši bych hned teď letěla do lékárny a koupila si projímadlo a vylila ho do sebe na ex. Nikdy bych nečekala, že plnej žaludek bude tak deprimující ale nechápu, jak může lidem dělat radost. Nejradši bych nic nejedla. Nejmíň zítra. Ale nevydržím to - babička slibovala těstoviny s nivou než bude plesnivá zkažeností a ne svým typem. Úplně cítím, jak se mi nafukuje břicho. Cítím pocit zmaru a zbytečné práce - ale vím, že to zas přejde a já zas budu přemýšlet, co hnusnýho sežeru... protože nic jinýho neumím. Mých milovaných 50,5 je mi zase navždy zapovězeno... určitě.
Jen co mi to trochu slehne, pomažu cvičit, pak běhat, pak zase cvičit... Asi se zblázním!!


28.3.2013 - :-))

28. března 2013 v 10:48 | Andee |  Food + diary
Ahojky zlatíčka,

jsem nejšťastnější jak jen můžu být!! Váha konečně klesla - a to značně - o kilo - 50,6 ráno!!
Vůbec jsem tomu nevěřila a doteď nemám moc jasno, co za to může - včera jsem kvůli počasí nemohla jít běhat tak jsem se bála opačného efektu, zato jsem pořádně cvičila. Ale je možné, že za to může ta příšerná bolest v krku (dnes mám v plánu jíst hlavně potravu tekutého typu nic jinýho do krku nedostanu) nebo Psyllium co jsem si dala večer nebo ty dva půllitrové hrnky zeleného čaje, případně všechno dohromady :-)
Zítra si kromě toho odběru krve zaskočím za doktorkou a budu se modlit aby mě ulila aspoň na příští týden :-) Dnes to jdu ještě trochu přiživit do krámu :-D
Dnešní plán:
Snídaně: Activia tvarohová vanilková, půl banánu
Oběd: jahodový koktejl s druhou půlkou banánu (jahody+mléko+banán)
Večeře: Jablečno - mrkvový salát
Mimo: max. mandarinka
Pití: 0,5 l zeleného čaje (nejméně 2x) nejméně 2 l jakéhokoli pití (voda/cola zero/poděbradka prolinie)
Večer napíšu, jak se mi to podařilo splnit ;-)

Edit 18:30:

V obchodech by neměli mít ochutnávky! A že Gouda je šíleně dobrej! Nevyčítám si ho - zas tak moc ho nebylo.
Protože jsme v krámě strávili většinu dne - a šíleně se pohádali; o tom později - neměla jsem kromě těch pá kousků sýra k obědu nic a jídelníček mohla trochu vyškrtat. Nejzajímavější na tom je, že jsem celý den neměla vůbec hlad. Tak se mi to líbí! Nejspíš přestanu dodržovat čtyřhodinové pauzy a budu prostě jíst při hladu.

11:00: Activia tvarohová vanilková, půl banánu
18:00: jahodový koktejl s druhou půlkou banánu (jahody+mléko+banán)
Mimo: ochutnávka sýru, mandarinka
Pití: 0,25 l kapučína s mlékem, 0,5 l zeleného čaje, tři čtvrtě velké flašky Poděbradky Prolinie

Teď k té hádce - šíleně jsem se tam za babičku styděla! Když dala do vozíku mazanec, řekla jsem si: budiž, holt jsou Velikonoce, možná jim i udělám radost a dám si plátek s nimi. Jenže kde se vzala tu se vzala najednou tam jaksi přibyla Studentská pečeť, sekaná, džus a kdoví co ještě. Nakonec jsem si vydupala práškové umělé sladidlo takže konečně získají moje jídla trochu chuť (hned jsem si ho dala do toho koktejlu) za cenu čtyřiceti korun a spousty jízlivých keců. Jako by oni měli co říkat - a ze všeho se stydí zrovna za mě! Když jsem se zrovna nehádala, zírala jsem lidem do košíků a v duchu jim počítala kalorie. 99% v mém pomyslném průzkumu neprošlo - jedna stará babka neměla ve vozíku nic jiného než velikonoční vajíčka nejlevnějšího (a nejhnusnějšího) typu a celkem pěkný kluci snad 10 Fernetů :-D
Běhat zase nejdu - jednak nemám pocit, že bych snědla něco tak zlýho abych to musela spalovat a jednak mi není dobře :-/


Klady a zápory

27. března 2013 v 23:52 | Andee |  Diary
Ahojky,

už hubnu nějakou dobu tak bych to tu ráda trošku zrekapitulovala...

Klady:
-největší radost mám z toho, že od chvíle, kdy jsem začala jíst zdravě se mi dost zlepšil stav pleti, ještě chvíli a po spoustě let si budu moc dovolit chodit úplně nenamalovaná (teď se nemaluju jen na běhání a do bazénu ale mezi lidi bych si na to netroufla, je to prostě nezvyk - přijdu si jako nahá, kdo se maluje, ví o čem mluvím)
-zlepšila se mi fyzička a pohyb mě díky tomu začal bavit téměř až k závislosti
-naučila jsem se disciplínu, zlepšila vůli a vytrvalost
-dozvěděla se spoustu užitečných věcí
-vejdu se do starého oblečení

Zápory:
-jsem pořád na nervy a unavená, apatická a bez zájmu o vše kromě diety, často v depresi
-je mi často zima
-zhoršil se mi vztah s rodiči i kamarádkami
-vznikla určitá nesvoboda - přesné načasování jídel a běhu
-vytratila se mi erotická představivost - a věřte, jako pro amatérskou spisovatelku to pro mě je vážně problém - zkoušela jsem dokonce číst Padesát odstínů šedi a jediné, co mě na tom nadchlo byly spisovatelské obraty a formulace :-D
-zhubla jsem trochu i přes prsa (snad s tím ta antikoncepce něco udělá :-D)

A jak jste na tom vy??

Fotky z módní přehlídky ;-)

27. března 2013 v 20:41 | Andee |  Thinspirace
Ahojky,

tak sem konečně dávám ty fotky z přehlídky... bylo toho víc ale některé byly ještě rozmazanější než tyhle a nejmíň půlka se vůbec nenačetla a já jich sem nechtěla dávat padesát, počítač jde pomalu a jestli něco nenávidím, jsou to nekonečné články - stejně mám pocit, že prádýlko pro náš účel poslouží nejlépe :-D

Více v CČ