17.3.2013

18. března 2013 v 0:51 | Andee |  Diary
Ahojky,

pochybuju že to touhle hodinou bude někdo číst ale dřív jsem se sem nedostala, musela jsem dělat referát a koukala na Superstar. A hned ze začátku mě ty mrchy naštvali - sice mi nevyhodili Natálku Kubištovou, kterou jsem si víceméně překřtila na Alici (kdo viděl Stmívání pochopí) ale Honza Zamec vůbec vypadnout nemusel - v soutěžích tohohle typu se obvykle najde jen hodně málo kluků ze kterých sálá energie a sexappeal a nejsou to ty nudný slaďoušci a la Justínek.
No nic, s tím už nic nenadělám...
Co se týká hubnutí, i dnešek jsem zvládla bez zkratů. Vlastně ani doma nebylo nic na čem bych se mohla zničit. Pokud bych byla trochu perfekcionistka, mohla bych si postěžovat na vyšší než nejnutnější množštví šíleně dobrýho celozrnýho chleba, ale šla jsem běhat a cvičila takže perfekcionistka nebudu :-)
Dostalo se dneska na typický problém holek - dietářek a to je nátlak rodičů. Musím jim připustit ke cti že mi té sekané s kaší skutečně dali na talíř jen tři lžíce. Nesnědla jsem ani jedinou. Byli na mrtvici. Protože u nás doma ale panují poněkud uvolněnější mravy, nebyla hádka nic neobvyklého a víceméně jsem se spíš bavila, ačkoli moje hlasivky byly ve vyšších tóninách než zpěváků v televizi. Jsem prostě hysterka, no. Pak jsem jim zdrhla běhat a bylo to :-)
No nic jdu spát, dobrou, zlatíčka :-*

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama