29.3.2013

29. března 2013 v 10:18 | Andee |  Food + diary
Zdravím, děvčátka,

tak jsem o ampuli krve lehčí - na váze se to bohužel neprojevilo, kontrolovala jsem a zůstala na současném stavu ačkoli jsem se včera nijak necpala - ale pila jsem hodně vody, takže doufám, že to je spíš tím :-)
Odběry krve nesnáším. Ne, že bych se bála bolesti (celou dobu jsem úspěšně hleděla z okna a sugestivně myslela na určité pasáže ze své oblíbené krvelačné literatury ;-) ) ale děsí mě ty nekonečný přípravy a pohled na jehly - feťák ani zdravotník bych vážně být nemohla :-)

9:30 : malé jablko, Jogobella musli (švestka a datle), kaiserka s debrecínkou, mandarinka
13:00: 2 dietní palačinky (viz http://andee-perfect.blog.cz/1303/me-kucharske-experimenty#komentare)
17:30: 2 mandarinky, 2 tousty se sýrem
Mimo: 0,1 dl Bayleis (likér), ochutnávka sýru a salámu, 5 Skittlesek :-(
Pohyb: běh - schody (jako obvykle jsem nestíhala, vstávat na krev o prázdninách je zabijačka) 2x8 pater, 2,5 km cesta pěšky z polikliniky, pěšky do i z Tesca (2x1,5km)

Obvoďačka je nemocná, bude tam až v úterý - pokusím se to do té doby ještě zhoršit :-D Včera v noci jsem měla šílenou chuť na ovesné sušenky - nemá tu někdo hooooodně nízkokalorický recept s co nejméně surovinami??

Edit 14:00: Děvčata, taky byste řekly, že když půjdete pěšky tři kilometry, musíte zákonitě zhubnout?? Já si to myslela taky - ale to by v krámě nesměli dávat ochutnávat všechny ty dobroučký věci co jsem napsala do kolonky "Mimo" :-( Zvlášť ten likér byla ňamka, měla jsem 0,5 dl karamelovýho a 0,5 dl oříškovýho a doteď nevím, kterej byl lepší :-D Moc si to ale nevyčítám, na Velikonoce jsem si stejně chtěla dát pauzu a zas tak moc zlý abych pak musela držet tu slibovanou hladovku to vzhledem k plánům nebylo :-D

Edit 17:30: Ach ta má zatracená závislost na jídle u seriálů!!!!!! K už tak narvanému množství kalorií mě naprosto zbytečně - neměla jsem vyložený hlad - přinutila sníst 2 tousty se sýrem, 2 mandarinky a pak si dorvat přeplněný žaludek -aspoň že tak- zbytkem Poděbradky prolinie!!
Přeplněný žaludek... pitomej pocit. Nezvyklej. Mám hroznej pocit viny ačkoli jsem neměla čokoládu ani jiný svinstvo. Přijde mi to nepatřičný. Hříšný. Nejradši bych okamžitě nandala tenisky a šla běhat ale přijdu si tak tlustá že budu čekat než se setmí. Můj mozek přepl do režimu "pesimistická kalkulačka kalorií" a mám pocit, že všechno, co jsem dneska sežrala mělo nejmíň 1500 kalorií kdežto všechen ten pohyb nespálil vůbec nic protože mi u něj nehořely plíce , nelil ze mě pot proudem a nepletly se mi nohy únavou. A když to tak píšu, přijdu si jako největší anorektička na planetě ačkoli jí být nechci. Nejradši bych hned teď letěla do lékárny a koupila si projímadlo a vylila ho do sebe na ex. Nikdy bych nečekala, že plnej žaludek bude tak deprimující ale nechápu, jak může lidem dělat radost. Nejradši bych nic nejedla. Nejmíň zítra. Ale nevydržím to - babička slibovala těstoviny s nivou než bude plesnivá zkažeností a ne svým typem. Úplně cítím, jak se mi nafukuje břicho. Cítím pocit zmaru a zbytečné práce - ale vím, že to zas přejde a já zas budu přemýšlet, co hnusnýho sežeru... protože nic jinýho neumím. Mých milovaných 50,5 je mi zase navždy zapovězeno... určitě.
Jen co mi to trochu slehne, pomažu cvičit, pak běhat, pak zase cvičit... Asi se zblázním!!

 


Komentáře

1 Dess Dess | Web | 29. března 2013 v 10:51 | Reagovat

Moc ráda spřátelím♥

2 Theresa Theresa | Web | 29. března 2013 v 12:01 | Reagovat

Ovesné sušenky? :) Leda tak ovesné vločky rozmačkat s banánem, upéct v troubě a je to! <3 A moc ti děkuji za kompliment k postavě, rozhodně mě to motivuje! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama