Co bude potom??

30. března 2013 v 18:00 | Andee |  Diary
Ahojky,
tak se přiznejte, kdopak četl tu moji dlouhatanánskou litánii zahrnující další část mé minulosti, spoustu keců a frází a řečnických otázek?
Mám už za sebou část dnešního aktivity plánu a trochu jsem u něj přemýšlela o tomhle blogu - vlastně jsem nic jiného nedělala :-D
Je vám asi jasné, že nebudu hubnout donekonečna. Aspoň já v to tedy doufám - nejpozději na konci května chci mít svou cílovou váhu a krásné tělo a pak? Šmitec? Sbohem a věneček a rakvička se šlehačkou?!
Jasně, nejspíš sem budu chodit, povzbuzovat, občas se tu vypíšu ze svých pocitů a budu se dělit o své udržování váhy a postavy, ale už to nebude priorita. Otázka tedy je, co dál. Neaktivní nenavštěvovaný blog? Šílená podváha jen abych mohla dál blogovat? Díky, ani jedno nechci.
Protože momentálně nejsem zapřísáhla fanynka žádné kapely, nestane se z mého blogu oltář před kterým se budu sklánět idolu domnělé dokonalosti, kterému je naprosto ukradené, jestli existuji já, můj blog nebo nějaký hloupý článek o tom, jak je úžasný.
Doufám, že jsem tím aspoň někoho potěšila.
Zůstane tedy coby deníček. Jen se na něm nebude jen hubnout.
A od toho tu bude tahle složka. Sem strčím všechno, co zbožňuju, o co se chci podělit a co ke mně prostě patří, od písniček, kosmetiky, receptů, seriálů, knížek po činnosti a místa.
PS: hodlám měnit design tak se nelekněte, až to tu bude vypadat jak po výbuchu - nezbláznila jsem se - zatim ;-)
 


Komentáře

1 Carolina Crash Carolina Crash | Web | 31. března 2013 v 11:33 | Reagovat

Mám být upřímná? Také jsem uvažovala, co bude potom - jestli se svého vytouženého cíle dohrabu. Přece jen, blog bych asi nechtěla smazat, ale proč ho nechávat fungovat? :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama