Den dokonalosti

23. března 2013 v 21:22 | Andee |  Diary
Ahojky,

tak jsem tu znova...
Jestli jsem někdy dostala víc facek vlastnímu pochybnému sebevědomí, naštěstí si to už nepamatuju, ale pokud ne, oficiálně tímto dnem jmenuji dnešek.
Jak už jsem psala, mrkla jsem na módní přehlídku, fotila a točila jak divá a asi polovina fotek se poškodila a ta polovina z té druhé je rozmazaná, videa skoro všechny v háji ale pokusím se s tím ještě něco udělat, chtěla bych se o ně s vámi zítra podělit abych nebyla jediná kdo si přijde... miotivovaný (a zároveň vzteklý a závistivý :-D)
Koupila jsem si kalhoty. Narazila jsem v Orsayi na největší výprodej ve svém životě - kalhoty za tisícovku zlevnili na 200 - zítra si půjdu koupit ještě červený, dnes mám černý s čímsi připomínajícím hadí kůži.
Teď koukám na Primě Family na Miss 2013 - řeknu vám, nikdy za den jsem neviděla tolik nádherných holek co dneska ani větší thinspiraci :-)
Rodiče samozřejmě rejpou, že jsou anorekticky vyzáblý až je to nechutný, ale podle jejich názorů se svět netočí.
Ranní jídelníček jsem doplnila o polední i večerní ohřáté jablko se skořicí a musli, absolutně perfektní zdravá ňamka a kuřecí řízek obalený ve vajíčku a dělaný v troubě (rodiče vařili...) a dva pomeranče...
Za chvíli půjdu podruhé cvičit (poprvé to bylo ráno :-) ) a mrknu na nějaká videa té Jillian, protože každý, komu jsem vlezla na blog s ní cvičí, tak předpokládám, že by to mohlo mít efekt :-)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama