Já + diety

17. března 2013 v 0:06 | Andee |  Diary
Ahojky,

jak už jsem zmínila, blog jsem kromě příležitostného deníčku založila za účelem čím dál rozšířenějšího "internetového hubnutí" abych se tu vypsala z pocitů a spolupracovala s podobně smýšlejícími holkami.
Jako každá holka jsem již nejednou držela dietu. Přečetla nepočítaně článků na tohle téma a slibovala si od nich zázraky na počkání. Byla se sebou celé ty roky víceméně nespokojená ale dostatečně pohodlná abych si říkala, že to ještě není tak hrozný. A pak se divila...
Nechci se už divit.
Teoreticky vím, že relativně velký předpoklad ke splnění svých cílů mám - viditelně zhubnout se mi podařilo již před dvěma lety a metabolismus mám špatný leda podle vzorců typického dívčího stěžování které stejně ani vážně nemyslí.
Když se ale dostanete na hranici podváhy a do stavu, kdy člověk může jíst třeba minutu před spaním a stejně nepřibere, až příliš snadno se na něj zvyká. A nic netrvá věčně.
Bylo snadné zhubnout a ještě snadnější bylo dostat se ze 45 kil na 58.
Kdo se teď ale zhrozil, můžu ho uklidnit. Teď už mám určitou část dole. Momentálně jsem na 52 kilech ráno. Pokud už nejste zažraná anorektička, možná si řeknete, že je to při výšce 160 cm ideální a vůbec bych šílet nemusela. Ale říkejte si co chcete. Pořád je toho na mé postavě dost, co potřebuje vylepšit.
A tak jsem tady.
 


Komentáře

1 Terezka Terezka | Web | 17. března 2013 v 0:11 | Reagovat

Úplně tě chápu :) Blog mi už jednou při hubnutí hrozně pomohl, podpora ostatních stejně smýšlejících blogerek je k nezaplacení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama