Nový začátek??

16. března 2013 v 23:35 | Andee |  Diary
Ahoj,

tak jsem se po dlouhé době rozhodla vrátit k blogu, dietě a psaní.
Jak k tomu vlastně došlo??
Píšu vlastně odmala. Tady na blog.cz jsem byla už několikrát, ze začátku s několika fanblogy, posléze s jakýmisi deníčky s nimiž jsem zas brzo sekla protože nejlepší jsou stejně na papíře když si je můžete zpětně číst v postýlce.
Kromě blogování mám vymyšlený i jakýsi vlastní příběh o zatím šesti dílech po přibližně osmdesáti stránkách typicky dívčího témata, ovšem kvůli tomu tu nejsem - píšu výhradně pro sebe. Ne, že bych se tolik styděla, ale mám ke svému "never ending story" dostatečně osobní vztah abych se o něj dělila - jestli chápete :-)
Sorry, jestli moc píšu. Jsem zvyklá se ve svých myšlenkách neomezovat a dost se rozkecat, ačkoli z pozice čtenáře vím, že to dokáže spolehlivě odradit, zvlášť u prvních článků než si na vaši duchaplnost okolí zvykne :-)
Teď jsem tu kvůli hubnutí. Všichni znáte - jaro přede dveřmi a z pohledu na vlastní tělo se vám chce zvracet. Ale být bulimička jsem nikdy nechtěla.
Proč tu ale zabírám další nick když už je hubnoucích blogů až příliš?
Tím důvodem je čistě sobecká potřeba podpory a pocitu sounáležitosti a občas pokulhávajícího odhodlání, který však vy, holky jako já, určitě z vlastní zkušensoti chápete ;-) A nikdo jiný sem stejně chodit nebude, tak co :-)
Chci dodat sílu holkám, které se odhodlávají a potřebují podpořit.
Chci podporovat holky, které už jdou za svým cílem a cítí se nechápané nebo se jim nedaří jak by si přály.
Chci aby věděly, že stejně jako ony se cítí i spousta dalších - třeba já.
Chci psát protože mě to baví a je to osvobozující.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama