Čarodějné poslední zvonění aneb 30.4.2013

30. dubna 2013 v 16:56 | Andee |  Food + diary
Ahojky,

jsem šíleně navztekaná jelikož tenhle článek píšu už podruhý protože mi spadl net na konci článku a já ho neměla uloženej!! Ale to je teď jedno...
zdraví vás vaše počmáraná a zmáčená Andee která navzdory rozbití dlaně při držkopádu při běhu na zastávku (nikdo mi nechtěl pomoct, naopak, hloučku puberťaček z pohledu na mě škubaly koutky a když jsem odešla rozřechtaly se jak stádo koní, husy) a navzdory maturantům, kteří otravovali už u metra (spletla jsem si je s prodejci dárkových předmětů a studená sprcha která můj odhad opravila byla téměř doslovná - měli stříkací pistolky, parchanti hamižný) přišla do školy včas takže je opět bez průšvihu :-)
Takže jak vám už došlo, dneska měli naši drazí maturanti poslední zvonění. Z nudného a dlouhého úterka (z něhož naštěstí odpadla poslední hodina) tedy udělali estrádu na úrovni amerických seriálů. Škoda, že náš učitel na informatiku zamkl učebnu (a to dokonce i před druhou půlkou třídy která měla anglinu a neúspěšně nám nesla třídnici) a nenechal nás si je užít (ačkoli nás už vůbec nepřiměl něco dělat takže jsme brouzdaly po netu - spolužačky opět s chipsy na stole hledaly hubnoucí procedury na slevomatu)... vynahradily jsme si to ovšem hned o přestávce - holky si nechaly lihovkami podepisovat výstřihy a já se mohla jen vztekat, jelikož mě dieta připravila o určitou část výstřihu, nicméně jsem si nechala počmárat celé ruce vzkazy od spoousty kluků (škoda, že se tahle akce nevztahovala i na jedny určité třeťáky :-D) a dělala trošku scény když mi chtěli počkárat namalovanou tvář. Zaneřádili nám třídu konfetami, krepákem (který vpletený do vlasů vypadal skutečně efektně a dokonce jsme byly nevkusnější než naše učitelka na výtvarku) a bonbony (nevydržela jsem a asi 8 snědla) a připravili nás o hodinu dějepisu a spoustu peněz výměnou za učitely podepsané "odpustky" nabízející výhody jako odsunutí písemek, vymazání špatné známky atd. které jsme ještě dnes využili.
Prostě senzační den.
Ze školy jsem zase jela s tím "mým" (jak jste už asi pochopily) třeťákem, který tentokrát nejel s tou nánou nýbrž s kámošem, který po mě koukal. Dnes jsem blbě nevypadala, vlasy jsem měla umytý, vyčesaný z čela a zapletený s krepákem a ačkoli On nekoukal (ale jen proto, že stál ode mě zády) měla jsem radost - i ten kámoš byl celkem pěknej.
Budu končit, protože za hodinu vyrážím s kámoškou na čarodějnice a pokud do mě nacpe všechno, co má v plánu, budu hubnout až do léta :-/
Což mi ale připomíná moji pitomou váhu, která na obvyklém místě ukazovala 47,8, ovšem o 3 cm dál 49,1 - pochopitelně pesimisticky věřím tomu vyššímu a rodiče (taky pesimisticky) tomu nižšímu a nespokojení jsme všichni. Já hlavně proto, že nevím, kde seženu na novou váhu.

6:20: míchaná vajíčka (žloutek+2 bílky) s kaiserkou, hroznové víno
11:00: rohlík se sýrem, jablko
15:00: celozrnné špagety s 4 krabími tyčinkami, mrkvový salát
??
Mimo: 8 bonbonů
Pití: 1,5 l vody, 0,25 l kafe, 0,25 l zeleného čaje, ??

 


Komentáře

1 Mrs.Moustache Mrs.Moustache | Web | 30. dubna 2013 v 21:38 | Reagovat

Tohle miluju :D :D vždycky se pak na to vykašlu :D :D
Super ráno :D no,ale na jednu stranu to vtipný je i není :D
To je nejlepší kombinace chipsy a liposukce :D :D
Je super,že sis to takhle užila :))
Tak ta tvoje váha je opravdu super :D to by mě z ní asi mrsklo :D asi budeš muset jít na brigádu :D :D
S těma bonbonama...já dneska zhřešila o dost víc ;D

2 Mrs.Moustache Mrs.Moustache | Web | 1. května 2013 v 10:59 | Reagovat

Já jsem taky někdy nehorázně manuálně zručná :D :D na co sáhnu to po**ru :D :D :D
Tak to je potom těžký hledat brigádu :/ :D

3 WaclawB WaclawB | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:29 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na andee-perfect.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama