Vampire diaries challenge day 4 - least favorite character

23. července 2013 v 16:30 | Andee |  Challenges
Ahojky,

tak sem dávám to slibované pokračování TVD výzvy ;-) Nevím, jestli jsem doma nebo ne, protože nevidím do budoucna - a pro ty, kterým to zní divně vysvětlím: je půl čtvrté ráno a já tenhle článek přednastavila na odpoledne ;-)
Mám prostě píšící náladu...
A taky mám vztek - a proto píšu tohle...
Jak jsem se totiž zmiňovala už ve svém předešlém článku, dnes vysílali můj nejnenáviděnější díl, tedy 2x21. Moje téma je podobné - bohužel jím není nejneoblíbenější díl, ale nejneoblíbenější postava. Být to to první, měla bych to celkem snadnější, protože postavu, kterou jsem si vybrala jsem postupně začala mít ráda, kdežto onen dál nenávidím pořád stejně. A ano, mohla bych si téma změnit jak je mi libo, protože je tahle výzva jen můj výmysl, ale vlastně se mi nechce - píšete, že dobře píšu a když někdo dobře píše, měl by zvládnout i témata, která se mu vyloženě nehodí do krámu, ačkoli i tohle je celkem snadné :-)

Postava, na níž mám teď ten příšernej vztek je Klaus.
Velký padouch velkolepého závěru staré dávné druhé série (zatímco u první to byl Damon) který zcela bezcitně a sobecky (považte, jaká troufalost, hrůůůůza... kácím se k zemi pohoršením...) míní obětovat všechny naše milované hlavní hrdiny pro svůj soukromý ďábelský plán tvořit podobné zmutovance jakými je on sám (ale pššššš... to přece na konci 2. série nikdo netuší!!).
Nebylo těžké ho nenávidět.
Nebylo těžké ten díl znovu obrečet.


Takhle zpětně jsem si představila situaci, kdy by Damon Caroline a Tylera neosvobodil a Klaus by si zabil svou budoucí velkou lásku i svého budoucího zkušebního a prvního úspěšného hybrida. Ne, že by si nenašel tucet jiných. Ale s tou Caroline by mu to patřilo, ačkoli si neumím představit, kudy by se to potom ubíralo. Asi by se musel změnit pro jinou dívku, protože tohle je typický a očekávaný prototyp scénáře a pokud chcete sledovanost puberťáků, hlavně se nesnažte o originalitu!
Ovšem když to tak píšu, napadlo mě ještě větší klišé, nad nímž by kdejaká puberťačka zajásala a zaslintala. Nejspíš se dám k filmovému průmyslu. Nebo jsem to mohla napsat v části výzvy, která se zabývá věcmi, které se nestaly a stát se mohly - myslím, že něco takového nás taky čeká.
Představila jsem si situaci z filmu kdy v očarovaném kruhu místo Jenny sedí Caroline, už už má dojít k naplnění rituálu a její mrtvé srdce má být probodnuto, když hle - její budoucí osudová láska na ni pohlédne, svět se rozzáří duhou a bye bye rituále, true love je na světě :-D


To už je ale příliš velký klišé, takže zpět do reality, tedy do fantasy, která svého přitažlivého záporáka prostě potřebuje a zároveň vždy napravuje aby mohl nastoupit někdo ještě zvrácenější, ovšem také nápravy schopný. A kdybych chtěla odbočit, začala bych teď lkát nad údělem většiny dívek zamilovávat se do šmejdů, který tyhle scénáře způsobuje. Je to prostě tím a já nejsem jiná, no.
Klause jsem zvládala nenávidět celou třetí sérii, ačkoli ke konci spíš ze setrvačnosti, protože si i mě omotal kolem prstu. A abych pravdu řekla, byl tam prostě nezbytný - představte si děj bez této jediné postavy a řekněte, o čem by celá třetí série byla. Jasný důkaz, že všechno zlé je pro něco dobré, haha.

Nicméně s tou Jennou jsi mě naštval, pitomče!!
 


Komentáře

1 Zoey* Zoey* | Web | 23. července 2013 v 18:20 | Reagovat

Niklause nemám ráda :D ale jedno se mi na něm líbí :D ten jeho anglický hlas a výslovnost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama