Vampire diaries challenge day 5 + 6 - favorite and least favorite episode

28. července 2013 v 22:06 | Andee |  Challenges
Dnešek v rychlovce - opálila jsem si i ten předek, umyla vlasy, spapala polárkáč, udělala si z něj shake (mlíko+led+sladidlo) a dohodla se s kámoškou na koupališti a za chvíli si možná půjdu mrknout na takovou kytarovou slezinu, tak uvidíme :-D

Opět se vám hlásím s upírodeníkovou challenge a tentokrát ji vezmu jedním vrzem, obojí je celkem jasné a to i nejvíc i nejmíň oblíbený dál.
Ten nejméně jsem už zmiňovala snad milionkrát a je jím 2x21, v níž se koná rituál... víckrát se k němu vracet nebudu, protože mám ještě jeden takový nepříjemný a tím je 3x20.
Takové vystřízlivění po splněném snu v 3x19, tedy meeegalíbací a meeeegaslintací Delena scéně. Opět jedna z přemíry společenských událostí (takový město bych vážně chtěla a ještě víc ty hadry co tam vždycky maj), další otravný Stelena díl (už si to moc nepamatuju) a další machinace se životy a kouzly.
Nezapomněla jsem náhodou ve výčtu osob, které nemusím na tu jejich pitomou matku Esther?! Už jen samo o sobě, že svým dětem "zničí život" (jak je to v seriálu bráno - já bych jí tedy poděkovala), natož aby je potom chtěla za to ještě zabít (a s nimi i všechny upíry na světě), když se nechovali podle jejích naivních představ... sakra, stvořila upíry, ne klan Víl Zvonilek, tak co čekala a čemu se divila?!
Ovšem to s Alaricem mě vážně naštvalo... no jo, po slintacím díle jsem si prozměnu pobrečela aby se dostalo na všechno...


Teď ale k té lepší části.
Asi vás můj výběr, coby Delena fanynky nepřekvapí. Je jím 4x07. Pro ty, které ho ještě neviděly mám upozornění, že dál je to na vlastní nebezpečí a připomenutí, že v pravém horním rohu se nachází takové šikovné tlačítko, které vás od nevhodného obsahu uchrání... Kdo ale viděl, nebo nepotřebuje být překvapen, budu ráda, když to s mým psaním nevzdáte... Ono koneckonců by bylo celkem těžké být překvapený v tomhle seriálu, pokud se tedy do příběhu nepřiplete něco stoprocentně nepředvídatelného, téměř vždy magického nebo aspoň z minulosti, o čem jste doteď nemohli mít ani páru. V takových chvílích si prostě připouštím, že na seriál nekoukám jen kvůli Damonovi a můžu jen závidět kreativitu.


Ovšem vztahy mají celkem smysl a konkrétně na tohle by nepřišel leda úplný seriálový analfabet, zvlášť když se k tomu už podstatnou dobu schylovalo. Ovšem opět by to nebyli oni, kdyby do toho nenacpali něco typicky deníkovského - šííííleně ojedinělé pouto stvořitele, které muselo zafungovat zrovinka v tomhle případě... jaká neuvěřitelná náhoda, že?? Přesto si jsem jistá, že by byl průběh stejný i bez téhle vychytávky, schylovalo se k tomu už skoro celou předchozí sérii a vypadalo to, že by to takhle dopadlo už v tom hotelu (3x19) kdyby do toho nevlezl Jeremy (jak já ho za to nesnášela...).
Jediný, co mě v tý chvíli prostě štvalo bylo, jak přeskakovali pořád od Damona a Eleny ke Stefanovi s Caroline, jejichž zjistění sice bylo velice důležité, ovšem takováhle scéna... prostě nemá konkurenci.


Jinak jich samozřejmě bylo víc, ale kdybych si musela vybrat jeden, byl by to tenhle :-)
 


Komentáře

1 Zoey* Zoey* | Web | 29. července 2013 v 8:32 | Reagovat

Děkuji :) ono, když se v 6 vzbudíš a už neusneš, tak ti nic jiného nezbývá než vstát :D a to jídlo- já měla celkem porce :D a hlavně mi pak odpoledne bylo i dost špatně (vlastně mo bylo celej den nějak divně :/) :) já už džus s vodkou nikdy- zvracela jsem po tom jak šílená :D a morgana s kolou jenom vlastnoručně míchanýho :D
den jsi měla pěkný ;) dala bych si ten shake :))
Miluju Damona :D

2 callmebaby callmebaby | Web | 29. července 2013 v 9:33 | Reagovat

To máme tak nastejno, a miluju scenu v posledním díle ♥

3 Kristl Kristl | Web | 29. července 2013 v 11:37 | Reagovat

A jaký program Jill chceš cvičit? :)
No já bych se večer už nejspíš nedokopala cvičit, jsem ráda, že se vůbec dojdu vykoupat :D:D ;)...
Jů dala bych si pohárkáč :D :)
Mě Vampire diaries moc neříká :\ ;)

4 Zoey* Zoey* | Web | 29. července 2013 v 13:50 | Reagovat

Jsem hold divná :D tak v 6 se budím každý den, tak je tělo zvyklé ;) jsem ráda, že mi bylo jenom divně :D to vedro je neskutečný :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama